Condominio Nalevaiko
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Condominio Nalevaiko Sinop ligt op afstand van 2 km van de Kathedraal van het Heilig Hart van Jezus en beschikt over een privéparkeerplaats voor degenen die met de auto reizen. Het 55 m² grote appartement ligt binnen 10 minuten rijden tot Museu Histórico de Sinop.
Het Bospark Sinop ligt op 4 km afstand van dit appartement.
Deze accommodatie biedt 1 badkamer. Bovendien is er ook een douche.
Dit appartement komt met een complete keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken. Condominio Nalevaiko ligt op 5 km van Sinop luchthaven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praça Plinio Callegaro2708 km
- UNEMAT - Campus Imperial1589 km
- Victory Video1761 km
- Ifmt2608 km
- UNIC Aeroporto2582 km
- Museu Histórico de Sinop2614 km
- Memorial Rogerio Ceni3358 km
- Universidade do Estado de Mato Grosso1612 km
- Luchthavens
- Luchthaven Sinop9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Condominio Nalevaiko.
Gasten van Condominio Nalevaiko kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Museu Histórico de Sinop, op 2 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Bospark Sinop (4 km) en Mari Bueno (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Condominio Nalevaiko in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Condominio Nalevaiko naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Condominio Nalevaiko?
Condominio Nalevaiko heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 55 vierkante meter.